سیاست یهودی سازی قدس از منظر امام خامنه ای

 از جمله‌ى چیزهائى كه میتواند یك خطر بزرگ باشد، كارهاى عامیانه و جاهلانه و دور از معرفت و غیر متكى به سند و مدرك در مسئله‌ى مربوط به امام زمان (عجّل‌اللَّه تعالى فرجه الشّریف) است، كه همین زمینه را براى مدعیان دروغین فراهم میكند. كارهاى غیرعالمانه، غیرمستند، غیر متكى به منابع و مدارك معتبر، صرف تخیلات و توهمات؛ اینجور كارى مردم را از حالت انتظار حقیقى دور میكند، زمینه را براى مدعیان دروغگو و دجال فراهم میكند؛ از این بایستى بشدت پرهیز كرد.

نايب امام زمان، امام خامنه اي

سیاست یهودی سازی قدس از منظر امام خامنه ای

سیاست یهودی سازی قدس از منظر امام خامنه ای

..سياست رژيم صهيونيستى اين است كه بتدريج آثار اسلامى را بكلى از منطقه‌ى فلسطين و ساحل غربى رود اردن - كه خود آنها تصديق دارند كه اين منطقه، منطقه‌ى اشغالى است؛ دستكارى در شهر الخليل و در شهر قدس با هدف يهودى‌سازى، براى اين است كه ريشه‌ى اسلام را به خيال خودشان از كشور فلسطين قطع كنند. اين يك نقطه است، كه بسيار مهم است و دنياى اسلام بايد در مقابل اين مسئله با همه‌ى وجود بايستد و مانع اين جنايت بزرگ بشود. ."


خطبه‌هاى نماز جمعه‌ى تهران در حرم امام خمينى (ره)1389/03/14 يك مسئله، مسئله‌ى فلسطين، مسئله‌ى غزه و - بخصوص در اين آخرى - مسئله‌ى حمله‌ى به اين كاروانى است كه براى امداد و شكستن حصر غزه حركت ميكرد و مورد حمله‌ى صهيونيستهاى غدار و قسى‌القلب قرار گرفت. آنچه كه در قضيه‌ى فلسطين در اين سال اخير يا ماه‌هاى اخير بالخصوص بيشتر مورد توجه است، يكى مسئله‌ى يهودى‌سازى فلسطين است. سياست رژيم صهيونيستى اين است كه بتدريج آثار اسلامى را بكلى از منطقه‌ى فلسطين و ساحل غربى رود اردن - كه خود آنها تصديق دارند كه اين منطقه، منطقه‌ى اشغالى است؛ و دنيا اين را قبول دارد و اين همه قطعنامه‌ى سازمان ملل پشت سرش هست - حذف كند و اين منطقه را يهودى‌سازى كند. شهرك‌سازى‌هاى غير قانونى و ظالمانه، ويران كردن خانه‌هاى مردم، دستكارى در شهر الخليل و در شهر قدس با هدف يهودى‌سازى، براى اين است كه ريشه‌ى اسلام را به خيال خودشان از كشور فلسطين قطع كنند. اين يك نقطه است، كه بسيار مهم است و دنياى اسلام بايد در مقابل اين مسئله با همه‌ى وجود بايستد و مانع اين جنايت بزرگ بشود. دیدار رئیس جمهور الجزایر و هیأت همراه1389/02/27 اگر كشورهای اسلامی به مسئولیت خود در قبال فلسطین عمل می كردند، امروز شاهد اجرای توطئه های خطرناك رژیم صهیونیستی بر ضد فلسطین از جمله سیاست یهودی سازی نبودیم. دیدار آقای عبدالله واد رئیس جمهور سنگال و هیأت همراه1389/02/26 این سازمان اساساً برای حمایت از فلسطین و مسئله قدس بوجود آمد و امروز كه صهیونیستها مشغول پیاده كردن سیاست یهودی سازی قدس ، الخلیل و دیگر مناطق فلسطین هستند ، این سازمان باید تمركز اصلی خود را روی مسئله مهم فلسطین قرار دهد. بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در خطبه‏هاى نماز جمعه تهران‏1381/01/16 اين، مسأله‌اى است كه اين روزها اتّفاق مى‌افتد؛ مربوط به تاريخِ گذشته نيست، متعلّقِ همين زمانى است كه من و شما اين‌جا با هم حرف مى‌زنيم. به كليساها حمله كرده‌اند. خوب؛ مسيحيان دنيا حدّاقل از آن كشيش مسيحى دفاع كنند كه در همين روزهاى گذشته در حين انجام مراسم عبادى خودش كشته شد. او در محاصره‌ى كليسا در «بيت‌اللّحم» و حمله‌ى صهيونيستها به كليسا در مقابل چشم كسانى كه در آن كليسا پناه آورده بودند؛ جان خود را از دست داد. اين‌جا مسأله، مسأله‌ى اسلامى نيست، مسأله‌ى بشرى است، مسأله‌ى انسانى است؛

مطالب مرتبط