بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (3)|فالنامه شهدا

 ایشان برای گذشتن از نفس اماره و خواهش های مادی و شهوت و غضب و زیاده روی در تلذذات بر می خیزد ، روایت عنوان بصری را دستور می دادند به شاگردان و تلامیذ و مریدان سیروسلوک إلی الله ،تا ان را بنویسند و بدان عمل کنند. یعنی یک دستور اساسی و مهم ، عمل طبق مضمون این روایت بود. باید ان را در جیب خود داشته باشید  و هفته ای یکی، دو بار آن را مطالعه نمایید.

بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (3)|فالنامه شهدا

تصاویر شهدا

سومین بسته فرهنگی ویژه کاروانهای راهیان نور شامل بیش از 100 وصیت نامه ی شهدای دفاع مقدس تحت عنوان"فالنامه شهدا" در دو فرمت Word و PDF خدمت شما منتظران امام زمان حضرت مهدی عج و زائران کربلای ایران تقدیم می گردد ..

 

" این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند مطالعه کنید،پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند ،یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها رو بگیرید و مطالعه کنید و فکر کنید"

حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)

در سومین بسته فرهنگی ویژه کاروانهای راهیان نور شامل بیش از 100 وصیت نامه ی شهدای دفاع مقدس تحت عنوان"فالنامه شهدا" در دو فرمت Word و PDF خدمت شما منتظران امام زمان حضرت مهدی عج و زائران کربلای ایران تقدیم می گردد ..

پیشنهاد ما برای نحوه ی توزیع این فالنامه ها، ابتدا پرینت این وصایا را فراهم نموده سپس بنا به سلیقه ی خود اقدام به طراحی پاکتی برای این وصایا نموده و آنها در این پاکت ها قرار دهید و در زمانی مناسب(پیشنهاد ما در زمان برگشت از ازدو) با اعلام اینکه زائران ابتدا نیت نموده و سپس یکی از این پاکت ها را انتخاب کنند، توزیع نمایید.

امید است که هر زائر کربلای ایران پس از بازگشت از این اردو این وصیت شهید انتخاب شده را سرلوحه ی اعمال و رفتار خود در طول سال نماید.

** پیوند مرتبط : دانلود نرم افزار تفال به وصیت شهدا