بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (3)|فالنامه شهدا

در روایات ما وارد شده است که وقتی ولی عصر -امام زمان حضرت مهدی عج- ظهور می کند، زنی در خانه می نشیند و قرآن را باز می کند و از متن قرآن، حقایق دین را استخراج می کند و می فهمد. یعنی چه؟ یعنی انقدر سطح فرهنگ اسلامی و دینی، بالا می رود که همه افراد انسان و همه افراد جامعه و زنانی که در میدان اجتماع هم بر فرض شرکت نمی کنند و در خانه می نشینند، آنها هم می توانند فقیه باشند، دین شناس باشند.

نایب امام زمان، امام خامنه ای

بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (3)|فالنامه شهدا

تصاویر شهدا

سومین بسته فرهنگی ویژه کاروانهای راهیان نور شامل بیش از 100 وصیت نامه ی شهدای دفاع مقدس تحت عنوان"فالنامه شهدا" در دو فرمت Word و PDF خدمت شما منتظران امام زمان حضرت مهدی عج و زائران کربلای ایران تقدیم می گردد ..

 

" این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند مطالعه کنید،پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند ،یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها رو بگیرید و مطالعه کنید و فکر کنید"

حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)

در سومین بسته فرهنگی ویژه کاروانهای راهیان نور شامل بیش از 100 وصیت نامه ی شهدای دفاع مقدس تحت عنوان"فالنامه شهدا" در دو فرمت Word و PDF خدمت شما منتظران امام زمان حضرت مهدی عج و زائران کربلای ایران تقدیم می گردد ..

پیشنهاد ما برای نحوه ی توزیع این فالنامه ها، ابتدا پرینت این وصایا را فراهم نموده سپس بنا به سلیقه ی خود اقدام به طراحی پاکتی برای این وصایا نموده و آنها در این پاکت ها قرار دهید و در زمانی مناسب(پیشنهاد ما در زمان برگشت از ازدو) با اعلام اینکه زائران ابتدا نیت نموده و سپس یکی از این پاکت ها را انتخاب کنند، توزیع نمایید.

امید است که هر زائر کربلای ایران پس از بازگشت از این اردو این وصیت شهید انتخاب شده را سرلوحه ی اعمال و رفتار خود در طول سال نماید.

** پیوند مرتبط : دانلود نرم افزار تفال به وصیت شهدا