بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (3)|فالنامه شهدا

انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نکردن وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب که مسلم است که این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت ابن الحسن - امام زمان عج - تحقق پیدا خواهد کرد. باید خود را به عنوان یک سرباز، به عنوان یک انسانی که حاضر است برای این چنین شرایطی مجاهدت کند آماده کنیم.

نایب امام زمان، امام خامنه ای

بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (3)|فالنامه شهدا

تصاویر شهدا

سومین بسته فرهنگی ویژه کاروانهای راهیان نور شامل بیش از 100 وصیت نامه ی شهدای دفاع مقدس تحت عنوان"فالنامه شهدا" در دو فرمت Word و PDF خدمت شما منتظران امام زمان حضرت مهدی عج و زائران کربلای ایران تقدیم می گردد ..

 

" این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند مطالعه کنید،پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند ،یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها رو بگیرید و مطالعه کنید و فکر کنید"

حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)

در سومین بسته فرهنگی ویژه کاروانهای راهیان نور شامل بیش از 100 وصیت نامه ی شهدای دفاع مقدس تحت عنوان"فالنامه شهدا" در دو فرمت Word و PDF خدمت شما منتظران امام زمان حضرت مهدی عج و زائران کربلای ایران تقدیم می گردد ..

پیشنهاد ما برای نحوه ی توزیع این فالنامه ها، ابتدا پرینت این وصایا را فراهم نموده سپس بنا به سلیقه ی خود اقدام به طراحی پاکتی برای این وصایا نموده و آنها در این پاکت ها قرار دهید و در زمانی مناسب(پیشنهاد ما در زمان برگشت از ازدو) با اعلام اینکه زائران ابتدا نیت نموده و سپس یکی از این پاکت ها را انتخاب کنند، توزیع نمایید.

امید است که هر زائر کربلای ایران پس از بازگشت از این اردو این وصیت شهید انتخاب شده را سرلوحه ی اعمال و رفتار خود در طول سال نماید.

** پیوند مرتبط : دانلود نرم افزار تفال به وصیت شهدا