وصیت نامه شهدا

این که سفارش فراوان به اشک ریختن و عزاداری کردن نموده اند برای آن است که اشک بر شهید اشتیاق به شهادت را به همراه دارد٬خوی حماسه را در انسان زنده و طعم شهادت را در جان او گوارا می گرداند.
چون اشک رنگ کسی را می گیرد که برای او ریخته می شود و همین رنگ را به صاحب اشک نیز میدهد.
از این رو انسان حسینی منش٬نه ستم می کند و نه ستم می پذیرد.

آیت الله جوادی آملی

وصيت نامه سردار شهيد صادق مزدستان

شهید غلام کبیری

 روی قبرم پرچم سبز لا الا اله الا اللّه بگذاريد تا دشمنان کوردل و زبون ما رسوا شوند. می دانم اگر سر بريده ام را هم برايت بياورند به جبهه های نبرد پرتاب می کنی. بر مزارم همچون زينب (س) استوار و مثل کوه محکم باش و در مقابل مشکلات درونی بيشتر مقاومت کن و پيرو اين آيه باش که می فرمايد : انا للّه و انا اليه راجعون. آری مادرم حلالم کن که من به خدا پيوستم . . .

مطالعه بیشتر...

حتما این دو وصیتنامه را بخوانید !

شهدای حزب الله

مولاي‌ من‌، يا صاحب‌ الزمان‌(عج‌)!
چقدر آروز داشتم‌ كه‌ شهادتم‌ در مقابل‌ ديدگان‌ و وجود مبارك‌ شما باشد؛ ولي‌ طولاني‌ بودن‌ غيبت‌ شما و اشتياق‌ من‌ به‌ مولا و سرورانم‌ و اجداد پاكت‌، موجب‌ شد كه‌ نتوانم‌ بيش‌ از اين‌ در انتظار بمانم‌. از خداوند مي‌خواهم‌ كه‌ با اين‌ شهادت‌،اجر شهادت‌ در ركاب‌ شريف‌ شما را به‌ من‌ عطا فرمايد.

مطالعه بیشتر...

وصیت نامه شهید عباس بابایی

وصیت نامه شهید عباس بابابی

 به خدا قسم من از شهدا و خانواده شهدا خجالت مي کشم وصيت نامه بنويسم . حال سخنانم را براي خدا در چند جمله انشاالله خلاصه مي کنم ...

مطالعه بیشتر...

وصیت نامه | شهید مصطفی ردانی پور

وصیت نامه شهید ردانی پور

 دوستان عزیز!
تنها راه رسیدن به سعادت ترک محرمات و انجام واجبات است ، راه قرب به خدا همین است و بس...

مطالعه بیشتر...

وصیت نامه شهید سید مجتبی علمدار

 شهید علمدار

 

به دوستان و برادران عزیزم وصیت می کنم کاری نکنند که صدای غربت فرزند فاطمه سلام الله علیه ،مقام معظم رهبری ، که همان ناله ی غریبانه ی فاطمه سلام الله علیه خواهد بود به گوش برسد... 

مطالعه بیشتر...

وصیت نامه شهید جهان آرا

وصیت نامه شهید جهان آرا

  من براى كسى وصیتى ندارم ولى یك مشت درد و رنج دارم كه بر این صفحه كاغذ مى‌خواهم همچون تیغى و یا تیرى بر قلب سیاه دلانى كه این آزادى را حس نكرده‌اند بر سر اموال این دنیا ملت را، امتى را و جهانى را به نیستى و نابودى مى‌كشانند، فرود آورم.

مطالعه بیشتر...

وصیت نامه شهید رضا پناهی

وصیت نامه شهدا

  نه یکبـــار ، بلکه چند بار باید این وصیت نامه را بخوانیم تا بفهمیم که چطور جبهه برای بعضی ها دانشگاهی بود که حتی بدون گذراندن تحصیلات مقدماتی ، از آن فارغ التحصیل شدند و مدرک خود را از اباعبدالله علیه السلام گرفتند. به راستی چه تفاوتی بین نوجوانان آن زمان و نوجوانان این عصر وجود دارد؟!

مطالعه بیشتر...