صاحب الزمان

 الهی ! از من آهی و از تو نگاهی. الهی! عمری آه در بساط نداشتم و اینک جز آه در بساط ندارم. الهی! غبطه ملایکه ای را می خورم  که جز سجود نمی دانند، کاش حسن از ازل تا ابد در یک سجده بود. الهی ! تا کی عبدالهوی باشم ،به عزت تو عبدالهو شدم.

علامه حسن زاده آملی

مطالب سایت

دانلود کتاب "علی زیباترین سروده هستی"|شهید چمران

کتاب زیباترین سروده هستی نوشته شهید مصطفی چمران

اگر پرستش غیر از خدا مجاز بود، علي را مي پرستیدم. به خود اجازه نمي دهم كه براي شناخت علي كلمه اي بر زبان برانم و با قدرت عقل شخصیت او و زندگي پرماجرایش را تجزیه و تحلیل كنم. شناخت علي فقط به قدرت عشق میسر است و فقط عشق اجا زه دارد به حریم علي نزدیك شود. من هم فقط به قلب سوخته ي خود اجازه مي دهم كه از علي سخن بگوید و فقط به حرمت عشق جرأت می كنم به علي نزدیك شود. اگر شعله ي عشق او در دلم زبانه نمي كشید، ابداً به ساحتش جسارت نمي كردم و نامش به زبان نمي راندم. ولي چه كنم كه سرتا پاي وجودم در آتش عشق او مي سوزد. هر وقت كه نام او بر زبان مي رانم یا یاد او بر دلم مي افتد، به خود مي لرزم، اشك از چشمانم فرو مي چكد، آتش دردناك و لذت بخشي وجودم را فرا مي گیرد، در او محو مي شوم، عاشقانه با او راز و نیاز مي كنم، و روحم آشفته وار علي علي می گوید …

Register to read more...

معرفی کتاب | علمـدار

شهید علمدار

 موقع اذان صبح به دنیا آمد

 موقع اذان مغرب به شهادت رسید

 و موقع اذان ظهر به خاک سپرده شد ...

Register to read more...

دانلود کتاب " موصل "

 موصلpdf

 موصل شهری است در شمال عراق با گرمای بی امان تابستان، زمستان سخت و بهاری پر از شکوفه و باران های تند. داستان موصل داستان ده سال زندگی در این شهر است؛ ده سال شکنجه و تنهایی و امید چند هزار اسیر ایرانی، پشت دیوارهای بلند و سنگی اردوگاه های موصل.

Register to read more...

بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (1)

راهیان نور

به مناسبت فرا رسیدن ایام اعزام کاروان های راهیان نور به یادمان های دوران دفاع مقدس،پایگاه فرهنگی صاحب الزمان (عج) در نظر دارد بسته های فرهنگی به عنوان ره‌توشه‌اي مناسب حاوی کتاب،نواهنگ،نماهنگ، نرم افزار، فالنامه و .. براي زائران مناطق يادماني دفاع مقدس در اين بسته ها قرار دهد...

Register to read more...

معرفی کتاب | نیمه پنهان ماه 5

 معرفی کتاب نیمه پنهان مااه

 

 از همان زمان کلاس های حزب ، پاسدارها برای ما موجوداتی از دنیایی دیگر بودند . سرمان را که در خیابان پایین انداخته بودیم فقط پوتین های گترکرده شان را می دیدیم . برایمان حکم قهرمان داشتند ، مجسمه ی تقوا و ایثار ، آدم هایی که همه چیز در وجودشان جمع است .

 

Register to read more...

معرفی كتاب | ستاره‌هاي دنباله‌دار

 معرفی کتاب ستاره های دنباله دار

 اين كتاب كه با شرح موضوعاتي چون علاقه به روحانيت، كمك به پدر در امور زندگي، موفقيت در تحصيل علم و مبارزات سياسي وي عليه رژيم شاهنشاهي در دوران نوجواني آغاز مي‌شود؛ در بخش‌هاي بعدي مبارزات خالصانه شهيد زين‌الدين در دوران دفاع مقدس و بخشي از صحبت‌هاي او را در جمع رزمندگان بيان مي‌كند.

 

Register to read more...

معرفی کتاب افلاکی خاکی

 کتاب افلاکی خاکی

 

  كتاب حاضر در برگيرنده 72 خاطره كوتاه و دلچسب از زبان رزمندگان لشگر علي‌ابن ابيطالب درباره فرمانده دلاور لشگر اسلام شهيد مهدي زين‌الدين است. اين خاطره‌ها هركدام در برگيرنده نكاتي جالب و آموزنده براي نسل جوان هستند، نسل جواني كه هميشه و همواره تشنه شنيدن اين رويداد بزرگ تاريخي است.

 

Register to read more...