بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (2)/ تصاویر موبایل

تا وقتی هستی و شئوناتی برای خود قائلم ارزشی ندارم و چیزی نیستم. اما وقتی هستی و شئوناتی برای خود قائل نیستم با ارزشم. عبد وقتی پیدا شود یک شاهی هم نمی ارزد و وقتی گم شد خیلی ارزشمند است، اگر این را یافته ای موحد شده ای.

حاج محمد اسماعیل دولابی

بسته فرهنگی کاروانهای راهیان نور (2)/ تصاویر موبایل

تصاویر شهدا

به مناسبت فرا رسیدن ایام اعزام کاروان های راهیان نور به یادمان های دوران دفاع مقدس،پایگاه فرهنگی صاحب الزمان (عج) در نظر دارد بسته های فرهنگی به عنوان ره‌توشه‌اي مناسب حاوی کتاب،نواهنگ،نماهنگ، نرم افزار، فالنامه، تصاویر پس زمینه موبایل و .. براي زائران مناطق يادماني دفاع مقدس در اين بسته ها قرار دهد...

 

" این سرزمین نور، محل تلاقی زمین و آسمان و معراج شهیدانی است كه از اوج انسانیت تا ملكوت اعلای الهی پركشیدند."

حضرت امام خامنه ای

در دومین بسته فرهنگی راهیان نور، ده ها تصاویر پس زمینه(Wallpaper) وتصاویر متحرک(Screen saver) ویژه موبایل با مضمون امام خمینی و امام خامنه ای ، شهدا، تصاویر لحظه های راهیان نور، تصاویر گرافیکی اسامی و قبور متبرک اهل بیت در قالب 2 مجموعه تصاویر پس زمینه و تصاویر متحرک برای شما منتظران حقیقی حضرت مهدی (عج) و رهروان شهدا با عناوین زیر آماده نموده ایم.

پیشنهاد ما برای نحوه ی توزیع این تصاویر، ارسال این مجموعه با استفاده از سیستم بلوتوث به تلفن همراه زائران در اوقاتی است که در محل اسکان و یا وسیله نقلیه اردو می باشند.

لینکهای دانلود