کلیپ تصویری زیبای "بسیج دیروز و بسیج امروز"

بدان که علاج این خطیئه عظیمه (غیبت) چون خطیئات دیگر به علم نافع و عمل توان کرد. اما علم پس چنین است که انسان تفکر کند در فایده این عمل و آن را مقایسه کند با نتایج سود و ثمرات زشتی که دارد. سپس آن را در میزان عقل گذاشته و از آن نتیجه گیرد. البته انسان با خود دشمنی ندارد و تمام معاصی از روی جهالت و نادانی و غفلت از خود گناه و نتایج آن از او سر می زند. تنها فایده خیالی آن، این است که انسان به قدر چند دقیقه از روی شهوت نفسانی سخن می گوید.

امام خمینی ره

کلیپ تصویری زیبای "بسیج دیروز و بسیج امروز"

کلیپ بسیج

به مناسبت فرا رسیدن هفته ی بسیج نماهنگ زیبای "بسیج دیروز و بسیج امروز" شامل سخنان حضرت امام خمینی، امام خامنه ای ، رزمندگان جبهه های هشت سال دفاع مقدس و ... خدمت شما بسیجیان و منتظران امام زمان حضرت مهدی (عج) تقدیم می گردد...

 

پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی صاحب الزمان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ی بسیج به تمام دلاورمردان و جان بر کفان بسیجی، با افتخار نماهنگ زیبای "بسیج دیروز و بسیج امروز" شامل سخنان حضرت امام خمینی، امام خامنه ای ، رزمندگان جبهه های هشت سال دفاع مقدس و ... را با دو کیفیت برای پخش در موبایل و رایانه خدمت شما بسیجیان و منتظران امام زمان حضرت مهدی (عج) تقدیم می نماید.

کمال تشکر از تمامی بزرگوارانی که این کلیپ را منعکس نمودند :

عمارنامه
حریم یاس
مبارز کلیپ
شناخت رهبری
افسران
لینکدونی روزانه
شگفت
عصر انتظار
مدافع کلیپ
مدیریت فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد
و تمامی دوستان وبلاگنویس و بزرگوارانی که به انعکاس این کلیپ در شبکه های اجتماعی و ویدیوئی پرداختند.