صاحب الزمان

 جمعے شهد شهادت نوشیدند و به مجاورت اولیا الله و عروج به ملکوت سرافراز شدند و جمعے دیگر زنده و آماده،پا رکاب وظیفه بزرگ خویشند تا حکم خدا چه باشد و تکلیف الهے چه فرمان دهد .

نايب امام زمان، امام خامنه اي

مطالب سایت

آموزش پیاده روی اربعین 93

پیاده روی اربعین

مهدیه امام خمینی اقدام به برگزاری کلاس هایی آموزشی برای پیاده روی اربعین حسینی می نماید. این کلاس ها شامل آموزش مکالمه عربی_عراقی و ارتباط گیری موثر و همچنین آشنایی با جریانات فکری و سیاسی می باشد. این کلاس ها در روز های جمعه به مدت چهار جلسه برگزار می شود...

Register to read more...

با امامیم یا بَر امام ؟!

عزاداری

گاهی با خودم فکر می کنم که آیا ما شیعیانی که امروز ادعای دوستی، محبت و پیروی اهل بیت را داریم، به امامان مظلوم خود خیر می رسانیم یا شر؟ خیرمان بیشتر است یا شر؟ اصلا خیری داشته ایم؟!...

Register to read more...

نسخه امام سجاد (ع) برای سبک زندگی

سبک زندگی امام سجاد این روزها با نام امام سجاد (ع) گره خورده است؛نجوای دعاهای دلنشین او سال هاست که می جوشد و این ما هستیم که حالا باید از خدا بخواهیم دعاهای عارفانه آن امام ، بدرقه همه عمر و زندگی مان باشد.در سالروز ولادت حضرتش،منتخبی از توصیه های ایشان برای داشتن زندگی ای بهتر را بخوانید..

Register to read more...

عشق حسینی،نشانه ایمان

عشق حسینیهر چشمي نمي تواند در اين عزاي سراسر نور و معرفت بگريد، اگر در دل و جان خود احساس كردي كه حزني براي ارباب وجود دارد اما هنوز مدتي به ماه عزاي حسيني مانده است اين نشانه وجود نور ايمان در روح و جان شماست ...

Register to read more...

امام سجاد(ع) سرچشمه كمالات انساني

 امام سجاد

امام سجاد(ع) در عين آن كه زينت عبادت كنندگان، بزرگمرد عبادت، عرفان و سجده بود، مجاهد بزرگ في‏ سبيل‏ الله بود، او در عين آن كه كانون علم و انديشه و معرفت بود، تواضع ويژه ‏اي داشت، و در عين آن كه شكوه و جلال و ابّهت خاصي داشت، داراي حلم و بردباري و سعه صدر مخصوصي بود، و در يك كلمه كانون همه كمالات انساني و ارزش‏هاي والاي معنوي، و زيبنده اين شعر معروف بود كه:
            آن چه خوبان همه دارند تو تنها داري                  رخ زيبا يد بيضا دم عيسي داري

Register to read more...

همراه با سیدالشهدا از حجاز تا کربلا | پاورپوینت

ppt حجاز تا کربلا

در این پاورپوینت نقشه توقفگاه ها و توضیحات درباره توقفگاه های کاروان امام حسین (علیه السلام) ، اتفاقات و همچنین موضع‌گیری‌های حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در برابر حوادثی که در منزلگاه‌های میان راه روی داده است را می توان یافت ..

Register to read more...

دانلود بسته فرهنگی ویژه هیئــــات محـــرم

تابلو برای حرکت

این بسته با عنوان "یک تابلو برای حرکت" با موضوع "همیشه هیئت" حاوی 14 صفحه فایل PDF بوده که هر صفحه شامل جملات و مطالب کوتاه نابی ست و در هر شب که یکی از این صفحات داخل مساجد ، هیئات، تکایا و مجالس عزای سالار شهیدان نصب گردد؛ می تواند تاثیری عمیق و انشاالله تحولی نو بر زندگی عزادار حضرت اباعبدالله داشته باشد ..

Register to read more...